Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km – TRENDnet TEG-MGBS10D3

Producător: TRENDnet

173.74 lei

Instalare Vreau instalare SEAP Comanda prin SEAP
SKU: TEG-MGBS10D3 Categorii: ,

Beneficii:

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km – TRENDnet TEG-MGBS10D3
Instalare Vreau instalare SEAP Comanda prin SEAP
Folosim cookie-uri pentru a oferi o experienta mai buna de navigare pe site-ul nostru, pentru a analiza traficul de pe site, pentru a personaliza continutul si pentru a servi anunturi directionate. Prin apasarea butonul de confirmare sau prin continuarea navigarii pe site-ul nostru, sunteti de acord ca site-ul nostru sa stocheze cookie-uri in browser-ul dumneavoastra.